Medlemmer

 

Navn Hybenbakken nr. E-mail Telefon
Marianne Karsten 2
mariannekarsten@hotmail.com
28914125
Tina Vesterholm  og Ronny Söder 4 tv@foss.dk 48 35 45 76
Lone Gotthard og Flemming Andersen 5 lonegotthard@mail.dk 35 38 85 82
Hildegard Bech Pedersen 6 A hildegard@pc.dk 40 11 78 54
Bente og Jørgen Truelsen 6 B betru6b@gmail.com

hybenbakken6b@gmail.com

21 77 49 94
Marianne og Carsten Busk 1) 8 marbusk@mail.tele.dk 26849056
Bente Kristensen og Erik Styhr Petersen 10 bente@styhr.dk 27 82 36 24
Erik Rasmussen
Carina Jessen
12 EC-rasmussen@hotmail.com 60 87 10 36
Lise Groth og Eske Wohlfahrt Andersen 13 lgr@email.dk 20 21 47 95
Michael Scott Nielsen 14 m.scott@mail.tele.dk 24 98 53 71
Annelise og Willy Christiansen 15 A willy-annelise@elkjaernet.dk 48 30 09 72
 Kirsten Meyhoff 15 B  kmey@mail.dk 26297555
Lillian og Ole Gorritzen 16 okglig@os.dk 48 46 11 15
Birgitte og Ole Thastum 17 birgitte.thastum@gmail.com 40 18 86 71
Vivi og Jørgen 18 Wivi H. Larsen <whl@ret-raad.dk>
Margit og Bjarne Mønsted 18 A  margit@moensted.eu  30683143
Benedikte Claussen 19 benedikteclaussen@gmail.com   26 74 23 32
Flemming Wulff 20  wulfffl.icloud.com
Phillip Tønnesen

Birthe Paarup

 

 

21 philipt@dadlnet.dk

bpaarup@hotmail.com

Lene Stampe og Søren Knudsen 22 sk@sorenknudsen.dk 22 21 84 21
Alice Thastum Boholmsvej 16
Lisbeth Hirschmann Madsen Boholmsvej 14 herminehirschmann@hotmail.com                        24 65 19 77

1) Kun medlem af Vejlauget

 

Reklamer

Skriv et svar

Udfyld dine oplysninger nedenfor eller klik på et ikon for at logge ind:

WordPress.com Logo

Du kommenterer med din WordPress.com konto. Log Out /  Skift )

Google+ photo

Du kommenterer med din Google+ konto. Log Out /  Skift )

Twitter picture

Du kommenterer med din Twitter konto. Log Out /  Skift )

Facebook photo

Du kommenterer med din Facebook konto. Log Out /  Skift )

Connecting to %s